Na półmetku kadencji

Jacek Orych UMMarki

 8 grudnia 2016    20:53

Dokładnie dziś mijają 2 lata odkąd złożyłem ślubowanie obejmując urząd burmistrza. Przez te 2 lata wytężonej pracy wiele udało nam się osiągnąć wspólnymi siłami. Wiele zmian nie byłoby możliwych, gdyby nie mieszkańcy, którzy bardzo często są motorem napędowym naszych działań. Wam dziękuję w pierwszej kolejności. Bardzo sobie cenię tę współpracę. Bez Waszego wsparcia wiele rzeczy mogłoby się okazać niewykonalnych. Dziękuję za włączanie się w mareckie inicjatywy oraz za wyrozumiałość wobec mojej osoby.Efekty zmian nie byłyby widoczne, gdyby nie zaangażowanie całego sztabu mareckich urzędników, którzy każdego dnia zmieniają Marki, by stawały się przyjaźniejszym miejscem do zamieszkania. Dziękuję moim współpracownikom z mareckiego ratusza oraz jednostek organizacyjnych miasta za pomoc w zarządzaniu naszym miastem i wskazywaniu dobrych rozwiązań.

Dziękuję również tym radnym, którzy widzą potrzebę zmian. Grając w jednej drużynie, która celuje we wspólny sukces, jakim jest dla wszystkich rozwój miasta, jest zdecydowanie łatwiej niż tocząc bój w pojedynkę.

Zmiany, jakie zachodzą w Markach to nasz wspólny sukces: mieszkańców, radnych i pracowników urzędu oraz jednostek miejskich.

Przed nami kolejne wyzwania. Jest jeszcze wiele do zrobienia. Projekty, które powstają właśnie na desce kreślarskiej trzeba zrealizować. Na budowę czekają kolejne ulice. Rozpoczęła się rozbudowa Szkoły Podstawowej Nr 1. Przed nami również rozbudowa Szkoły Podstawowej Nr 2 oraz budowa obiektu edukacyjno-rekreacyjnego przy ulicy Wspólnej. To tylko kilka zadań, które jeszcze przed nami.

Tak, możemy lepiej... Razem! 

Galeria

zdjecie: 94936
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
fot. 13
fot. 14
zdjecie

Jacek Orych

Rocznik 78
2006-2014 Radny Miasta Marki
od 2014 roku Burmistrz Miasta Marki

https//www.facebook.com/BurmistrzMarek

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry