Gramy dla Ewy, czyli siatkarskie Grand Prix

START:    17 grudnia 2016

Tadeusz Markiewicz SP3 UMMarki

 13 grudnia 2016    12:24

Sobota, 17 grudnia. Tę datę fani amatorskiej siatkówki powinni zapisać w kajetach/smartfonach. W najbliższą sobotę w Szkole Podstawowej nr 3 odbędzie się Grand Prix, którego organizatorem jest Uczniowski Klub Sportowy Trójka. Mogą w nim zagrać czteroosobowe drużyny.

- Ich skład może być damsko-męski - informują organizatorzy.

Celem imprezy jest nie tylko zabawa, ale również wsparcie leczenia i rehabilitacji Ewy Dziwulskiej, byłej dyrektor SP3, która w lutym 2015 r. zachorowała i cały czas walczy o powrót do zdrowia.

- Pani Ewa jest podopieczną Fundacji Avalon. Wszystkie przekazywane darowizny w całości trafiają do Pani Ewy. Opłatą za udział w turnieju będzie wysłanie 8 SMS od drużyny na numer telefonu fundacji Avalon z dopiskiem dedykowanym do konta Pani Ewy Dziwulskiej. Koszt jednego SMS wynosi 6,15 zł brutto - informują organizatorzy.

Zastrzegają, że z uwagi na charytatywny charakter imprezy grać mogą wyłącznie osoby pełnoletnie.

Zawody objął patronatem Jacek Orych, burmistrz Marek.

Galeria

zdjecie: 95024
zdjecie

Tadeusz Markiewicz

Zaręczony z samorządem, w poprzednim wcieleniu redaktor, wydawca, nieustająco marecki bloger

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry