15 grudnia 2016    14:18

"Trzy życzenia", wiersz Jakuba Lepiorza rozpoczął dziś spotkanie z maluchami z Niepublicznego Przedszkola "Tabaluga" w Markach. Każde zajęcia dla najmłodszych to oczywiście wspólne głośne czytanie i oglądanie pięknie ilustrowanych wierszy czy opowiadań, które wzbudzają w dzieciach chęć do rozmowy, wyrażania własnych opinii i spostrzeżeń.

Mamy nadzieję, że  inne świąteczne wiersze i opowiadania ( "O mikołajach w różnych krajach",  "Prezentów nie będzie"- Rafał Witek, "Prezent"- Małgorzaty Strzałkowskiej, "O tradycjach wigilijnych") były nie tylko miłym wstępem do rodzinnego świętowania, ale podkreśliły ten wyjątkowy czas.

Jednym z symboli świąt jest choinka, w związku z tym wspólnie udekorowaliśmy kolorowym papierem kartonowe drzewka, które tworzą piękną, zimową, bożonarodzeniową dekorację.

 

Galeria

zdjecie: 95065
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
fot. 13
fot. 14
fot. 15

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry