Okólna - końcowe prace

Tadeusz Markiewicz UMMarki

 16 grudnia 2016    17:06

Do sieci kanalizacyjnej przyłącza się centrum logistyczne. Roboty zakończą się na początku przyszłego tygodnia.

W ubiegłym tygodniu Wodociąg Marecki poinformował o usunięciu dużej awarii przy ulicy Okólnej. W trakcie przystępowania do wykonywania podbudowy drogi, do ratusza wpłynął wniosek od prywatnego inwestora, aby w tym samym czasie wykonać przyłącze kanalizacyjne do inwestycji. Firma na terenie przy Okólnej buduje centrum logistyczne, które w przyszłości będzie miejscem pracy dla wielu naszych mieszkańców.

By dwukrotnie nie zamykać Okólnej i dwukrotnie nie odtwarzać nawierzchni (naprawa po awarii oraz po przyłączeniu inwestora do sieci), ratusz zgodził się, by prace przyłączeniowe wykonano przed świętami w ramach jednokrotnego zajęcia pasa drogowego. Według najnowszych informacji, po pozytywnie odebranych badaniach zagęszczenia podbudowy, w poniedziałek powinny ruszyć prace bitumiczne.

Za utrudnienia przepraszamy.

TM, WIiZD

Galeria

zdjecie: 95207
zdjecie

Tadeusz Markiewicz

Zaręczony z samorządem, w poprzednim wcieleniu redaktor, wydawca, nieustająco marecki bloger

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry