Wigilia środowisk prawicowych w Markach.

Tomasz Paciorek StowarzyszenieMPS

 20 grudnia 2016    20:36

Szanowni Państwo,

Nie ma znaczenia kto jest z jakiego ugrupowania, ważne by był dobrym człowiekiem i dobrym Polakiem - tak mówił 19.12.2016 r. w auli Katolickiego Gimnazjum im. bł. Bronisława Markiewicza w Markach - Strudze prof. Jan Żaryn - Senator RP wybrany z ramienia partii Prawo i Sprawiedliwość.

Wczorajsze wydarzenie było swego rodzaju spotkaniem wigilijnym środowisk prawicowych z Marek oraz powiatu wołomińskiego. Inicjatorami spotkania, które odbyło się w świątecznej atmosferze, byli Senator prof. Jan Żaryn oraz Poseł na Sejm RP - Piotr Uściński.

Stowarzyszenie "MARKI-PUSTELNIK-STRUGA" godnie reprezentowali: Artur Rytel-Andrianik i Tomasz Paciorek.

Zapraszam do obejrzenia, krótkiej relacji z wydarzenia.

Foto: Tomasz Paciorek, Artur Rytel-Andrianik, Jan Żaryn.

Galeria

zdjecie: 95348
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
fot. 13
fot. 14
fot. 15
fot. 16
fot. 17
fot. 18
fot. 19
fot. 20
fot. 21
fot. 22
fot. 23
fot. 24
fot. 25
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry