Okólna znowu przejezdna

Tadeusz Markiewicz UMMarki

 21 grudnia 2016    11:58

W środę rano nie było śladu po awarii, która skomplikowała życie kierowcom.

We wtorek przy ul. Okólnej na wysokości centrum logistycznego toczyły się ostatnie prace związane z odtwarzaniem nawierzchni jezdni. Przypomnijmy - 29 listopada służby Wodociągu Mareckiego zabezpieczyły teren i przystąpiły do usunięcia dużej awarii kanalizacyjnej. Sieć została naprawiona do 16 grudnia, potem prace związane z modernizacją przyłącza wykonywał inwestor centrum logistycznego. W poniedziałek miejskie służby sprawdziły zagęszczenie terenu. Po uzyskaniu pozytywnego wyniku we wtorek wykonano prace związane z asfaltowaniem nawierzchni. Od środy ulica jest przejezdna. Prosimy jeszcze o zachowanie ostrożności na wysokości wjazdu do centrum logistycznego. Tam prywatny inwestor nadal wykonuje prace związane z przyłączem.

Dziękujemy władzom serwisu samochodowego za udostępnienie drogi, która stała się tymczasowym objazdem, kierowców zaś przepraszamy za utrudnienia.

Naprawa przy Okólnej - fotorelacja Wodociągu Mareckiego

Galeria

zdjecie: 95390
zdjecie

Tadeusz Markiewicz

Zaręczony z samorządem, w poprzednim wcieleniu redaktor, wydawca, nieustająco marecki bloger

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry