Kopacze Team zwycięzcą Mikołajkowego Turnieju Halowego

Marcin Boczoń UMMarki MareckaLigaFutsalu

 10 stycznia 2017    22:54

Dwudniowe zmagania w ramach Mikołajkowego Turnieju Halowego zakończyły się zwycięstwem Kopaczy Team z Przasnysza (na zdjęciu). Dowodzona przez Kamila Majkowskiego (byłego zawodnika m.in. Legii Warszawa, Pogoni Szczecin i Wisły Płock) drużyna pokonała w wielkim finale marecką Niespodziankę. W regulaminowym czasie gry padł remis 2:2. O tym kto zdobędzie okazałe trofeum zadecydowały rzuty karne, które lepiej wykonywali gracze z Przasnysza. Niespodzianka może czuć spory niedosyt ponieważ prowadziła z rywalem już 2:0 i miała znakomitą okazję do zdobycia kolejnej bramki, która zapewne zadecydowałaby o jej zwycięstwie.
Podium uzupełnił TANATOS z Warszawy, który we wcześniejszych turniejach występował pod nazwą Robotnicy.


Królem strzelców mikołajkowej rywalizacji został Kamil Majkowski (Kopacze Team), który zdobył aż 15 bramek. Najlepszym bramkarzem wybrano Dariusza Nowaka z Tanatos, który wielokrotnie ratował swój zespół przed stratą gola. MVP Mikołajkowego Turnieju Halowego został natomiast Paweł Gołaszewski z Niespodzianki Marki (na zdjęciu), który poprowadził swoją drużynę aż do wielkiego finału.Grudniowy turniej rozegrany został w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Dużej 3. Patronat honorowy nad zmaganiami objął Burmistrz Miasta Marki, Jacek Orych. Do rywalizacji przystąpiły aż 34 drużyny. W pierwszej edycji turnieju najlepsi okazali się Kopacze i to oni będą bronić mistrzostwa za rok. Teraz wszyscy z niecierpliwością czekają na III Noworoczny Turniej Halowy o Puchar Burmistrza Miasta Marki. W ubiegłym roku o miano najlepszego zespołu walczyło aż 40 zespołów. Miejmy nadzieję, że w tegorocznej edycji będzie podobnie.


"Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem przez Burmistrza Miasta Marki, Jacka Orycha oraz było współfinansowane ze środków pochodzących z budżetu miasta"

Galeria

zdjecie: 95534
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry