Dorzuć się do puszki WOŚP

Rusza lodowisko przy Stawowej

Tadeusz Markiewicz UMMarki Orlik

 1 stycznia 2017    21:03

W poniedziałek 2 stycznia o 15.00 pierwsi łyżwiarze będą mogli przetestować taflę lodowiska. Dwie najważniejsze informacje? Wstęp na lodowisko oraz wypożyczenie łyżew (rozmiarówka dla dzieci i dorosłych) są nieodpłatne. W tym drugim wypadku wymagany jest jedynie dokument potwierdzający tożsamość. Lodowisko będzie czynne od 10.30 do 19.30. Przy czym ważne zastrzeżenie - w dni powszednie (oprócz oczywiście okresu ferii) do godz. 15.00 taflę mogą rezerwować placówki edukacyjne (opiekun lodowiska Damian Pacuszka prosi o kontakt w tej sprawie między 8.00 a 15.00 pod numerem 792 418 589). W dni wolne od pracy oraz przez zimowe wakacje lodowisko jest otwarte dla wszystkich użytkowników.

- Naszym celem jest utrzymanie obiektu do końca lutego. Oczywiście wiele zależy od warunków pogodowych. Chcemy, by dzieci z Marek mogły spędzić ferie na łyżwach przy Stawowej - podkreśla Damian Pacuszka.

Zapraszamy do odwiedzania i polubienia funpage.u na Facebooku (TUTAJ). Będą się na tej stronie pojawiać najświeższe informacje dotyczące lodowiska.

Galeria

zdjecie: 95645
zdjecie

Tadeusz Markiewicz

Zaręczony z samorządem, w poprzednim wcieleniu redaktor, wydawca, nieustająco marecki bloger

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry