Bal karnawałowy na leśnej polanie w MOK

MOK Marki MOK

 2 stycznia 2017    16:53

Z cyklu "NIEDZIELA Z MAMĄ, NIEDZIELA Z TATĄ" Marecki Ośrodek Kultury im. T. Lużyńskiego zaprasza dzieci od 4 lat na "BAL KARNAWAŁOWY NA LEŚNEJ POLANIE" z artystami Agencji Artystycznej PRO ARTE

8 stycznia godz. 15.00 

Więcej o spotkaniu:

Podczas KARNAWAŁOWEGO BALU NA LEŚNEJ POLANIE... ...do dzieci przybywają dwie leśne skrzatki: Ciocia Skrzatka i Skrzateczka Minimay. Mają zielono-brązowe kubraczki i buty z długimi noskami. Chciałyby się pobawić z dziećmi, opowiedzieć im, jak żyje się w lesie, potańczyć i poharcować przy leśnej muzyce... Tańce, igraszki i harce pod kierunkiem artystów z Agencji Artystycznej PRO ARTE Izabeli Wilczak. Izabela Wilczak-jest absolwentką Akademii Muzycznej, wydziału pedagogiki instrumentalnej. Śpiewa, gra na flecie poprzecznym, elektronicznych instrumentach klawiszowych i fortepianie. Ma duże doświadczenie pedagogiczne w nauczaniu muzyki, zarówno gry na instrumentach, śpiewu, jak również przedmiotu muzyka w szkole. Prowadzi zespoły artystyczne dla dzieci i dorosłych, zajmuje się organizacją imprez artystycznych, których również jest wykonawcą jako muzyk i konferansjer. Układa scenariusze bajek muzycznych, teksty piosenek, projektuje kostiumy i reżyseruje własne przedsięwzięcia m.in.  koncerty, bale, festyny.
                   więcej o Izabeli Wilczak:                    http://www.mokmarki.pl/salon/izabela-wilczak
                  oficjalna strona Agencji Artystycznej PRO ARTE:                    http://www.proarte.izabelawilczak.pl/
Wstęp wolny. Mile widziane stroje karnawałowe. Zmiana obuwia obowiązuje dzieci i dorosłych.
Zapraszamy!!!
 
 

Galeria

zdjecie: 95668
fot. 1
fot. 2
zdjecie

MOK Marki

Marecki Ośrodek Kultury jest samorządową instytucją kultury. Powstał w 1984 roku. Naszą siedzibą jest zabytkowy, ponad stuletni budynek z piękną wieżyczką, mieszczący się w centrum miasta przy ul. Fabrycznej 2, róg ul. Piłsudskiego. Uchwałą Rady Miasta Marki z dnia 18 maja 2011 roku Marecki Ośrodek Kultury otrzymał imię Tadeusza Lużyńskiego - mareckiego artysty plastyka, pedagoga i społecznika.

MISJA
Misją Mareckiego Ośrodka Kultury jest kreowanie zainteresowań kulturą i sztuką, animacja
i edukacja kulturalna oraz upowszechnianie lokalnych tradycji.

Oferujemy udział w zajęciach stałych i cyklicznych, a także spotkaniach, koncertach, spektaklach teatralnych, wernisażach, sesjach warsztatowych i projektach. Przygotowujemy do udziału w kulturze artystycznej i zapewniamy kontakt ze sztuką i artystami.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY
ZAPRASZAMY DO JEJ WSPÓŁTWORZENIA I WSPÓŁPRACY

Chcemy być miejscem pobudzającym lokalną aktywność, miejscem przerzucania mostów pomiędzy różnymi grupami mieszkańców. Czekamy na nowych partnerów, nowych uczestników i nowe propozycje.

mokmarki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry