Dołącz do MISS, czyli... systemu SMS

START:    3 lutego 2017

Tadeusz Markiewicz UMMarki

 3 stycznia 2017    13:55

Koncert w parku, wypadek przy Piłsudskiego, ostrzeżenie przed wichurą - o tym bezpłatnie dowiedzą się Państwo dzięki MISS.

Na początku rozszyfrowujemy skrótowiec użyty w tytule i we wstępie. MISS to Marecki Informacyjny System SMS-owy, czyli odświeżone narzędzie komunikacji między ratuszem a mieszkańcami. Umożliwia on wysyłkę esemesów z ważnymi bądź ciekawymi informacjami z życia naszego miasta. Po zarejestrowaniu markowianie BEZPŁATNIE dowiedzą się np. o nagłych zjawiskach pogodowych, rozpoczynających się inwestycjach, trudnościach na drogach oraz wydarzeniach sportowych i kulturalnych.

Użytkownik ponosi jednorazowy koszt rejestracji, równy wysłaniu jednego SMS, tylko w przypadku rejestrowania się za pomocą numeru 4322. Koszt jest taki sam jak wysłanie SMS wewnątrz własnej sieci.

- MISS to proste narzędzie. Informacje są wysyłane bezpośrednio na telefon. Nowy system daje użytkownikowi możliwość wyboru kategorii, z której użytkownik chce otrzymywać powiadomienia - podkreśla Jacek Orych, burmistrz Marek.

Jak zarejestrować się w systemie?
Wystarczy wejść na stronę marki.pl lub marki.urzadsms.pl i zarejestrować się on-line. Druga możliwość  to wysłanie esemesa o treści: "Marki.Nazwa Grupy" na numer 4322. Obydwie formy wymagają potwierdzenia rejestracji zwrotnym sms.

Użytkownik może wybrać interesującą go kategorię lub zapisać się do wszystkich trzech kategorii. Mieszkańcy, którzy korzystali ze starego systemu SMS, zostali przeniesieni do nowego i są odbiorcami wszystkich powiadomień. Jeśli chcą się wyrejestrować, mogą to zrobić za pomocą MISS.

Galeria

zdjecie: 95709
zdjecie

Tadeusz Markiewicz

Zaręczony z samorządem, w poprzednim wcieleniu redaktor, wydawca, nieustająco marecki bloger

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry