Wsparcie Gminy Miasto Marki w 2016 roku

Katarzyna Perzanowska OtwarteSerce

 8 stycznia 2017    14:46

Miniony rok był kolejnym, w którym Fundacja otrzymała wsparcie na realizację zadań od Gminy Miasto Marki. W grudniu zakończyliśmy trzy projekty. Pierwszy, trwający 2 lata, to projekt mający na celu wsparcie placówki socjoterapeutycznej - Młodzieżowego Klubu Socjoterapeutycznego "Otwarte Serce". Otrzymane środki pozwoliły na funkcjonowanie placówki, jak również zorganizowanie wielu interesujących inicjatyw dla naszych podopiecznych. Dzieci i młodzież brały udział w zajęciach socjoterapeutycznych, opiekuńczo-wychowawczych, edukacyjno-rozwojowych oraz dogoterapii. Uczestniczyły m.in. w wydarzeniach prowadzonych z okazji świąt, przedstawieniach teatralnych, koncertach, wycieczkach, półkoloniach letnich i zimowych.

Kolejne dwa zadania realizowaliśmy od 11 października do 30 grudnia 2016 roku. Pierwszy projekt pt. "Kolorowa jesień" umożliwił poszerzenie naszej oferty kierowanej do młodzieży z Marek o arteterapię oraz zajęcia artystyczne, w szczególności twórcze i bajkopisarstwo. Drugie z zadań, noszące tytuł "Nasza przyszłość w naszych rękach", pozwoliło na zrealizowanie intensywnego wsparcia socjoterapeutycznego.

Wszystkie działania wspierane przez Gminę Miasto Marki przyniosły pozytywne rezultaty. Uczestnicy mieli możliwość m.in. rozwijania pasji artystycznych, skorzystania z interesującej oferty organizacji czasu wolnego, rozwijania umiejętności i kompetencji.

Galeria

zdjecie: 95831
fot. 1

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry