Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze zaprasza na Mareckie Spotkanie Biznesowe.

START:    27 stycznia 2017

Marlena Stosio MSG

 16 stycznia 2017    11:35

Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze serdecznie zaprasza wszystkich przedsiębiorców z miasta Marki oraz z powiatu Wołomińskiego 27.01.2017 r , na pierwsze "Mareckie Spotkanie Biznesowe", na którym przedstawimy idee naszych spotkań networkingowych.

Spotkania odbywać się będą regularnie w ostatni piątek każdego miesiąca. Koszt spotkania w tym śniadania to 30 zł ( gotówka ). Spotkania mają na celu poznanie potrzeb lokalnych przedsiębiorców, skorzystania z wymiany doświadczeń jak i pozyskaniu potencjalnych klientów. Zgłoszenia i zapisy wysyłamy drogą elektroniczną na adres: mareckie.spotkania.biznesowe@gmail.com Liczba miejsc ograniczona (30). Bliższe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: Piotr Jaskółowski - koordynator projektu +48 884 924 924 Serdecznie zaprasza Zarząd Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego

https://www.facebook.com/MSGmarki/

https://msgmarki.wordpress.com/

Galeria

zdjecie: 96023

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry