Wernisaż wystawy batików pt. Egzotyka.

MOK Marki MOK

 16 stycznia 2017    17:29

GALERIA Mareckiego Ośrodka Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego zaprasza w niedzielę 22.I.2016 o godz. 17.00 na wernisaż zbiorowej wystawy batiku pt. "Egzotyka" autorstwa uczestników pracowni batiku pod kierunkiem IRENY ZAWAŁO, JOANNY CZUBAK, AGATY GRUBER W programie pokaz tańców towarzyskich w wykonaniu  par: Michała Nagrabskiego & Zofii Filińskiej i Kacpra Celmerowskiego & Darii Gastoł Wstęp wolny.

więcej o wydarzeniu:  http://www.mokmarki.pl/2016-2017/2017-01-22-wernisaz-zbiorowej-wystawy-batikow-pt-egzotyka-

Galeria

zdjecie: 96034
zdjecie

MOK Marki

Marecki Ośrodek Kultury jest samorządową instytucją kultury. Powstał w 1984 roku. Naszą siedzibą jest zabytkowy, ponad stuletni budynek z piękną wieżyczką, mieszczący się w centrum miasta przy ul. Fabrycznej 2, róg ul. Piłsudskiego. Uchwałą Rady Miasta Marki z dnia 18 maja 2011 roku Marecki Ośrodek Kultury otrzymał imię Tadeusza Lużyńskiego - mareckiego artysty plastyka, pedagoga i społecznika.

MISJA
Misją Mareckiego Ośrodka Kultury jest kreowanie zainteresowań kulturą i sztuką, animacja
i edukacja kulturalna oraz upowszechnianie lokalnych tradycji.

Oferujemy udział w zajęciach stałych i cyklicznych, a także spotkaniach, koncertach, spektaklach teatralnych, wernisażach, sesjach warsztatowych i projektach. Przygotowujemy do udziału w kulturze artystycznej i zapewniamy kontakt ze sztuką i artystami.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY
ZAPRASZAMY DO JEJ WSPÓŁTWORZENIA I WSPÓŁPRACY

Chcemy być miejscem pobudzającym lokalną aktywność, miejscem przerzucania mostów pomiędzy różnymi grupami mieszkańców. Czekamy na nowych partnerów, nowych uczestników i nowe propozycje.

mokmarki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry