POKAZ UKS SANCHIN W TRAKCIE WOŚP 2017

Piotr Wysocki UKSSanchin

 19 stycznia 2017    10:49

W dniu 15 stycznia 2017 roku w Szkole Podstawowej nr 4 w Markach już po raz 25 zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W tym roku graliśmy dla oddziałów ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom. Wśród wielu występów i atrakcji znalazł się też pokaz Goju Ryu Karate Do szkoły JUNDOKAN wykonany przez zawodników Uczniowskiego Klubu Sportowego "SANCHIN". W jego trakcie studenci tej okinawańskiej sztuki samoobrony zaprezentowali techniki walki, obrony, pokaz Kata oraz treningu z przyrządami. Najmłodsi adepci zostali nagrodzeni przez publiczność gromkimi brawami a przez organizatorów słodkościami.

W tym miejscu w imieniu Zarządu Klubu chciałbym serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom oraz ich RODZICOM za udział w tej aktywności. Myślę, że w przyszłym roku spotkamy się ponownie w tak licznym gronie!

Sekretarz UKS "SANCHIN"

Piotr Wysocki

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU NA UKS "SANCHIN"

NIC CIĘ TO NIE KOSZTUJE A POMAGASZ NASZYM ZAWODNIKOM

KRS 0000340903

Galeria

zdjecie: 96107
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry