Inni mają lepiej...?

Małgorzata Rowicka Biblioteka

 19 stycznia 2017    16:28

... na to i podobne pytania musiał sobie odpowiedzieć bohater przedstawienia pt. "Nie ma jak w domu"- Krecik -i mała publiczność.  A pomógł im w tym wspaniały duet aktorski Marcin Kulawiec i Paulina Rowińska ze Studia Małych Form Teatralnych "ART-RE" z Krakowa.  Piękna scenografia oraz barwne, sugestywne kostiumy wniosły miłą odmianę w szary, zimowy dzień.  Przedstawienie zagrane z werwą i nerwem wciągnęło publiczność bez reszty. W spektaklu  bardzo aktywnie uczestniczyły dwie grupy  maluchów z sąsiadującego z Biblioteką przedszkola "Pluszowy Miś" i inni mali czytelnicy.

Muchomorki  i Niedźwiadki z ogromną uwagą śledziły historię  zabawnego krecika- malkontenta, który chciał zmienić swoje podziemne mieszkanko na inne. Po drodze spotyka różne zwierzątka (wiewiórkę , sójkę oraz pszczółkę), ale za każdym razem przekonuje się, że jego dotychczasowy domek jest najlepszy.

Nasze teatralne przedpołudnie zakończyło się - jak to w teatrze ;) - gromkimi brawami  i wspólnym zdjęciem z aktorami.

Galeria

zdjecie: 96121
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry