27.01. Pierwsze Mareckie Spotkanie Biznesowe. Partner spotkania - Piotr i Paweł Marki.

Marlena Stosio MSG

 24 stycznia 2017    14:03

Społeczna odpowiedzialność biznesu to jeden z filarów strategii sieci supermarketów Piotr i Paweł. Firma aktywnie wspiera projekty edukacyjne, społeczne, akcje charytatywne, wydarzenia sportowe i kulturalne. Bycie odpowiedzialnym dla sieci oznacza spełnienia wszystkich wymogów formalnych i prawnych w kontaktach z partnerami biznesowymi, a także inwestycje w ochronę środowiska. Sieć angażuje się w projekty o zasięgu ogólnopolskim, takie jak np. walkę z problemem niedożywienia poprzez regularne uczestnictwo w Zbiórce Żywności Federacji Banków Żywności bądź Caritas, ale pamięta także o środowisku lokalnym. Propaguje ruch i zdrowie. Stworzyła pracowniczą drużynę biegaczy Markę Formy, bo w zdrowym ciele zdrowy duch, zaś z myślą o przyszłości dzieci - Fundację Piotr i Paweł "Radość Dzieciom", która wspiera młode osoby szczególnie uzdolnione, chore bądź potrzebujące. Piotr i Paweł jest również Partnerem Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego, angażującym się w lokalne projekty społeczne Marek.

Piotr i Paweł


Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 200A,


05-260 Marki
Galeria

zdjecie: 96218

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry