Warsztaty Zakamarki Duch z butelki - 14.02.2017 r., godz.14:00.

Małgorzata Rowicka Biblioteka

 24 stycznia 2017    15:56

Przebieg warsztatów: Dzieciaki słuchają fragmentu książki, oglądają slajdy, uczestniczą w zajęciach plastycznych. Na zajęciach zdobimy szklane buteleczki szybkoschnącymi farbkami do szkła. Animatorka przygotuje maty ochronne na stoły.

Opis: Kiedy Uno i Mati otwierają starą butelkę zakupioną na pchlim targu, wydostaje się z niej olbrzymi duch Humbaba. Nie dość że jest tajemniczy i pachnący lasem, to jeszcze, w przypływie wdzięczności, zgadza się spełnić trzy życzenia chłopców. Wkraczamy zatem w uroczy świat dziecięcych fantazji o przygodzie, przyjemnościach i...słodyczach! Na zajęciach czytamy fragmenty książki autorstwa Evy Susso, oglądamy slajdy z przepięknymi ilustracjami autorstwa Benjamina Chauda, podczas części warsztatowej malujemy własnego duszka Humbabę, zdobimy magiczną butelkę.
Będzie także możliwość zakupienia książeczki "Duch z butelki". Cena warsztatowa: 20 zł.

Galeria

zdjecie: 96234

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry