27.01. Pierwsze Mareckie Spotkanie Biznesowe. Partner spotkania - MAKRO Ząbki.

Marlena Stosio MSG

 25 stycznia 2017    12:03

MAKRO Cash and Carry w Ząbkach oprócz kompleksowego zaopatrzenia firm, oferuje także szereg usług wspierających różne typy prowadzonej działalności. MAKRO Cash and Carry w Ząbkach jest Partnerem Mareckich Spotkań Biznesowych organizowanych przez Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze. Pierwsze Spotkanie, na które Serdecznie Państwa Zapraszamy odbędzie się  27. stycznia.


 

1. W MAKRO znajdziesz produkty niedostępne w innych hurtowniach


W MAKRO dbamy o to, abyś w naszej ofercie zawsze znalazł różnorodne produkty najwyższej jakości, zgodne z Twoimi wymaganiami i spełniające nawet największe oczekiwania. Dotyczy to zarówno żywności , mięsa, ryb, owoców morza czy warzyw oraz owoców egzotycznych, jak i niezbędnych w codziennej pracy artykułów biurowych. W hurtowniach MAKRO znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

2. Marki własne MAKRO


Specjalnie dla Ciebie i tylko w MAKRO dostępnych jest kilka tysięcy wyjątkowych produktów, które zamawiamy u sprawdzonych i cenionych producentów. Nasze marki to gwarancja oszczędnych zakupów przy zachowaniu wysokiej jakości.

3. Asortyment profesjonalny


W asortymencie MAKRO znajdziesz kompleksowe zaopatrzenie dla gastronomii, hoteli i biur. Nasza oferta obejmuje specjalistyczne wyposażenie profesjonalnych kuchni i restauracji, takie jak frytownice, bemary, krajalnice, a nawet witryny chłodnicze. W MAKRO oferujemy artykuły do zaopatrzenia hotelowych pokoi i łazienek (obrusy, kosmetyki łazienkowe), a także szeroką gamę materiałów biurowych niezbędnych do sprawnego funkcjonowania firmy. W halach MAKRO znajdziesz fotele biurowe czy papier do ksero. W wyborze odpowiedniego sprzętu gastronomicznego poradą służą nasi doradcy Klienta.

4. Program bonusowy


Więcej kupujesz, więcej dostajesz.
Zasady są proste, a udział w programie będzie oznaczać dla Ciebie duże oszczędności! Nagrodą są rabaty, a ich wysokość zależy od wartości zakupów dokonanych w poprzednim miesiącu i może sięgnąć nawet 5% Co kupować, by dostać rabat? Na wysokość rabatu mają wpływ niemal wszystkie produkty kupione przez Ciebie w danym miesiącu w MAKRO oraz zakupy w systemie Delivery (dowóz produktów bezpośrednio do Klienta). Jeszcze dziś zapisz się do programu i co miesiąc obniżaj swoje koszty.

5. Trzy sposoby na udane zakupy


1. Zakupy w hali MAKRO
Jedna nowoczesna hala MAKRO oferuje Klientom ponad 50 000 produktów ? to odpowiednik 50 hurtowni branżowych. Nasza oferta to rozwiązania dla firm oraz produkty najwyższej jakości w możliwie najniższych cenach.
Dzieje się tak dzięki bezpośredniej współpracy z producentami, efektywnej organizacji handlu oraz niewielkim marżom. Utrzymanie niskich cen wspiera samoobsługowy system "cash and carry".

2. Sklep internetowy MAKRO

MAKRO ONLINE Sklep dla biura to asortyment, bez którego trudno obyć się w biurze. Szeroka oferta to ponad 4000 artykułów w konkurencyjnych cenach oraz wyjątkowe promocje, z których Klient może skorzystać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Produkty dostarczamy w dowolnie wybrane miejsce w kraju, przy zakupie powyżej 200 zł netto gratis. Za zakupiony towar można zapłacić kartą płatniczą lub gotówką przy odbiorze, albo skorzystać z wygodnego przelewu internetowego PayU.

3. Dostawy
Bezpośrednie dostawy towaru do naszych Klientów realizowane są w ciągu 24 godzin od zamówienia. Oferta obejmuje cały asortyment hal MAKRO Cash and Carry, a Klient otrzymuje od razu cały potrzebny towar. Dzięki zachowaniu ciągu chłodniczego w całym procesie gwarantujemy najwyższą świeżość naszych produktów. Zamówienia realizujemy w dowolnie wybranych przez Klientów przedziałach czasowych, formalności ograniczamy do minimum i dajemy możliwość odroczonej zapłaty.
Zamówienia można składać poprzez:

6. Dogodne metody płatności


Dla Twojej wygody zapewniamy różnorodne możliwości płatności.

 • Gotówka (PLN i EUR) • Karty płatnicze Visa, Mastercard, Maestro • Kredyt kupiecki
  Zakupy z odroczonym terminem płatności. O szczegóły zapytaj w Dziale Obsługi Klienta każdej hali MAKRO. • Leasing
  Możliwość użytkowania sprzętu z opcją zakupu po wygaśnięciu umowy leasingowej.
  Raty leasingowe są kosztem działalności firmy. • Kredyt ratalny dla firm
  Przy kredycie promocyjnym raty 0% przez cały okres spłaty ratalnej, czyli brak dodatkowych kosztów. • PayU
  Dostępny na MAKRO ONLINE Sklep dla biura. • Kupony SODEXO, GKH                                                                                         

 •                                                                                          MAKRO Cash and Carry w Ząbkach


 • Wolności 50,
 •  05-091 Ząbki
 

Galeria

zdjecie: 96267

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry