Tropem Wilczym - ruszyły zapisy

START:    26 lutego 2017

Tadeusz Markiewicz UMMarki DzieńPamięciZW

 27 stycznia 2017    19:36

Trasa biegu powinna usatysfakcjonować najbardziej wymagających biegaczy.

Gotowi? Do zapisów... Start! Można już zgłaszać się do biegu "Tropem Wilczym". To impreza sportowa poświęcona upamiętnieniu Żołnierzy Wyklętych. W tym roku odbędzie się jej piąta edycja ? po raz pierwszy w Markach. Uczestnicy biegu nie uiszczają wpisowego, ale liczba miejsc jest ograniczona. Dlatego warto się pośpieszyć! LINK DO ZAPISÓW

- Marecka trasa biegu "Tropem Wilczym" wiedzie przez tereny zadrzewione znajdujące się wokół stawu zwanego Meksyk przy ulicy Grunwaldzkiej. Trasa, na której występują liczne różnice w wysokości terenu, zbiorniki wodne oraz ciekawa szata roślinna, zaspokoi nawet najbardziej wymagających biegaczy - czytamy na stronie biegu.

Gwoli ścisłości - bieg odbędzie na dwóch dystansach. Pierwszy ma 1963 m. To symboliczne odwołanie do roku, w którym zginął ostatni Żołnierz Wyklęty - Józef Franczak ps. Lalek. Drugi liczy 8 km. Start odbywa się w tym samym czasie, dlatego można zapisać się tylko na jeden dystans.

Partnerami lokalnymi są: nasze miasto, Społeczny Komitet Obchodów Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Markach oraz klub sportowy Markowi Biegacze. Zapraszamy 26 lutego!

Galeria

zdjecie: 96334
fot. 1
fot. 2
zdjecie

Tadeusz Markiewicz

Zaręczony z samorządem, w poprzednim wcieleniu redaktor, wydawca, nieustająco marecki bloger

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry