Inwestycja w młodych - inwestycja w przyszłość

Katarzyna Perzanowska OtwarteSerce

 29 stycznia 2017    17:15

Od 1 stycznia 2016 roku rozpoczynamy realizację projektu pt. "Inwestycja w młodych - inwestycja w przyszłość", wspartego z dotacji Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych.
Projekt w partnerstwie z Gminą Miasta Marki będzie wspierał rodziny i młodych w wieku 12-18 lat. Projekt oferuje zajęcia wspierające młodych jak socjoterapia, arteterapia, a także szeroką ofertę zajęć rozwijającą kompetencje informatyczne, świadomość i ekspresję kulturalną. Podczas projektu młodzież w ramach Akademii Wolontariusza angażowana będzie w akcje społeczne o charakterze kulturalnym.  Niektóre działania kierowane będą bezpośrednio do osób dorosłych tj. rodzin (m.in. pomoc psychologa i asysta rodziny).

 

Galeria

zdjecie: 96360

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry