#MamyPrawoGłosu

START:    14 lutego 2017

Arkadiusz Werelich PowiatWołomiński

 2 lutego 2017    11:54

Temat włączenia Naszego miasta w granice Warszawy staje się faktem! Jakie to będzie rodziło skutki dla Naszego miasta - te pozytywne i te negatywne ? tego do końca nie wie nikt.

Dlaczego tak się dzieje?

Dlatego, że wnioskodawcy projektu nie konsultowali i nie konsultują niczego z samorządem mareckim. Nie prowadzą żadnych konsultacji z Mieszkańcami w sprawie proponowanych zmian. Tym samym pozbawili władze Marek jakichkolwiek możliwości przeprowadzenia kampanii informacyjnej.Uważam, że w tej tak ważnej sprawie decydujący głos powinien należeć do Mieszkańców Naszego miasta.

Wspomniane zmiany dotyczyć będą każdego z nas w sposób bezpośredni, dlatego zachęcam do wzięcia udziału w poniższym wydarzeniu.

https://www.facebook.com/events/262116370888977/

Po co? Po to, aby z Naszego miasta popłyną czytelny przekaz - #NicONasBezNas Wzięcie udziału w wydarzeniu nie jest opowiedzeniem się ZA lub PRZECIW włączeniu Marek w granice Warszawy. Udział w wydarzeniu jest opowiedzeniem się za prawem głosu do wypowiedzenia się w tak ważnej dla każdego z nas sprawie!

Niech zdecydują Mieszkańcy Marek, a nie politycy - tylko tyle i aż tyle!

UDOSTĘPNIAJCIE WYDARZENIE NA SWOICH PROFILACH!
WARTO, ABY TEMAT TRAFIAŁ DO ŚWIADOMOŚCI MIESZKAŃCÓW!Galeria

zdjecie: 96465
zdjecie

Arkadiusz Werelich

Oddany lokalnym sprawom, samorządowiec, radny powiatu wołomińskiego, społecznik.

www.werelich.net

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry