Marecki Klub Kobiet z Pasją zaprasza!

Beata Sawoń MKKP

 9 lutego 2017    20:37

SZMINKA łączy pokolenia! Weź udział w niezwykłym pokazie mody.

Fundacja Marecki Klub Kobiet z Pasją organizuje projekt "SZMINKA łączy pokolenia", którego finał będzie można obejrzeć już 5 marca 2017 podczas II Konwentu Kobiet SZMINKA w Hotelu Mistral. Fundacja "Marecki Klub Kobiet z Pasją" zaprasza Panie do udziału w pokazie pod hasłem "SZMINKA łączy pokolenia". Zgłoszenia udziału można przesyłać od 21 lutego 2017 do godziny 23.59. Jakich Pań szukamy do pokazów? Konkurs skierowany jest do wszystkich kobiet, które są odważne i gotowe na zmianę swojego wizerunku. Udział w konkursie jest dobrowolny i bezpłatny, a Uczestniczki muszą być pełnoletnie. Szukamy Pań do trzech różnych grup wiekowych: do 25 lat; 25-60 lat i powyżej 60 lat. Pokażmy wspólnie piękno kobiet!

Jak wziąć udział w pokazie?

Wystarczy, że na adres fundacja@mkkp.org prześlesz nam zgodę na swój udział w pokazie i napiszesz nam kilka słów o sobie. Koniecznie dołącz także swoje zdjęcie. Organizatorzy skontaktują się z wybranymi Paniami drogą mailową. Wybrane kandydatki w przeciągu 12 godzin będą musiały odpowiedzieć na maila, podając swoje dane teleadresowe.

Co na Was czeka?

- piękna fryzura i makijaż wykonane przez specjalistów z Atelier Liwska Emilia - stylizacja odzieżowa pod okiem Roksany Szlaskiej

Jak będzie wyglądał pokaz finałowy?

Pokaz odbędzie się podczas II Konwentu Kobiet SZMINKA 2017 w Markach w dniu 5 marca 2017 w Hotelu Mistral. Fotografie z pokazu umieszczone zostaną w podsumowaniu wydarzenia na Facebooku oraz na www.mkkp.org

Już dziś wszystkie Panie zapraszamy do udziału w pokazie SZMINKA łączy pokolenia, a także do udziału w II Konwencie Kobiet SZMINKA 2017.

Szczegóły na: https://www.facebook.com/events/1461497277505397/

Opracowanie: Beata Sawoń

*fotografie: Roksana Szlaska II Konwent Kobiet SZMINKA 2017 jest wydarzeniem organizowanym przez Fundację Marecki Klub Kobiet z Pasją we współpracy z Miastem Marki. #MarkiWłączSię

Galeria

zdjecie: 96923
fot. 1
fot. 2
fot. 3

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry