Grupa Marki 2020 popiera kandydaturę Jarosława Jaździka

START:    12 lutego 2017

Paweł Pniewski Marki2020

 10 lutego 2017    00:36

Grupa Marki 2020 popiera JAROSŁAWA JAŹDZIKA w wyborach uzupełniających do Rady Miasta Marki!

Cała trójka kandydatów ubiegała się o mandat radnego w 2014 z nieudanym skutkiem. Jednak tylko jedna osoba nie zraziła się niepowodzeniem i wciąż bardzo aktywnie działa społecznie angażując się w wiele inicjatyw na terenie Marek. Wspiera także marecki ratusz uczestnicząc w gremiach konsultacyjnych pomagających wyznaczać kierunki rozwoju naszego miasta nie otrzymując z tego tytułu ani złotówki. Jest członkiem Mareckiego Komitetu Rewitalizacji, przewodniczącym Zespołu ds. Mareckiego Budżetu Obywatelskiego, członkiem komisji opiniującej oferty NGO na realizację zadań publicznych w Markach i powiecie wołomińskim.

Mowa o Jarosławie Jaździku, członku-założycielu naszego stowarzyszenia, które z grupy zapaleńców organizującej akcję "TAK dla Obwodnicy MAREK" przerodziło się w organizację, której sztandarowymi "produktami" są przedsięwzięcia takie jak "Św. Mikołaj mieszka w Markach", "Zostaw 1% w Markach", czy "Świetlik mój przyjaciel". W każdą z tych inicjatyw Jarek Jaździk ma swój ogromny wkład. Dlatego z dużą satysfakcją popieramy jego kandydaturę w wyborach uzupełniających do Rady Miasta w okręgu nr 4, które czekają nas już 12 lutego. Bo liczą się konkrety...

Zarząd GM 2020

[foto: Marcin Łazicki] Zobacz, kto jeszcze popiera Jarosława Jaździka:

Galeria

zdjecie: 96937
fot. 1
zdjecie

Paweł Pniewski

Paweł Pniewski, zastępca Burmistrza Miasta Marki, prezes zarządu stowarzyszenia Grupa Marki 2020, członek Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego.
Społecznik, podróżnik, wielbiciel kultury kulinarnej.
Związany z mareckim samorządem od 2010 roku. Z portalem współpracuje od 2009 roku.

pniewski.wordpress.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry