WYBORY UZUPEŁNIAJĄCE - OKRĘG WYBORCZY NR 4

START:    12 lutego 2017

Marlena Stosio MSG

 10 lutego 2017    12:53

Drodzy Mieszkańcy
Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze w wyborach uzupełniających do rady miasta udziela swojego poparcia Jarosławowi Jaździkowi - lokalnemu patriocie, zaangażowanemu społecznikowi z krwi i kości. Zbliżające się wybory będą kluczowe dla tempa rozwoju naszego miasta przez najbliższe 2 lata. To od głosu mieszkańców zależeć będzie, czy w Markach uda się kontynuować dynamiczne zmiany na lepsze.
Jarosław Jaździk to osoba powszechnie znana i ceniona w wielu środowiskach. Przystań Marki, Memoriał Bercika wyścig MTB o puchar Burmistrza Miasta Marki, Spartakiada Rodzinna, Bieg - Nocny Marek, czy finał WOŚP Marki to tylko kilka wydarzeń, które nie mogłyby się odbyć, gdyby nie zaangażowanie Jarka.
Wieloletnia działalność Jarka w kilku mareckich organizacjach pozarządowych: Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze, Grupa Marki 2020, Towarzystwo Przyjaciół Marek, Ochotnicza Straż Pożarna w Markach daje gwarancję znajomości mareckich realiów i problemów, z jakimi mieszkańcy Marek borykają się na co dzień.
Podczas rejestracji naszego kandydata w Miejskiej Komisji Wyborczej złożyliśmy największą liczbę podpisów poparcia mieszkańców spośród wszystkich komitetów. Wierzymy, że jest to dobra prognoza przed niedzielnymi wyborami.
Mieszkańcu okręgu wyborczego nr 4, włącz się i weź udział w wyborach. To kluczowe głosowanie dla Marek. Lokal wyborczy w SP2 czynny będzie w godzinach 7:00-21:00.
Więcej informacji na temat naszego kandydata znajdziecie Państwo w specjalnym dodatku wyborczym do Ekspresu Mareckiego pod linkiem:
http://www.marki.net.pl/?/2?/02/Expres-Wyborczy_do-druku.pdfApelujemy do naszych rywali politycznych o poszanowanie zasad kampanii wyborczej i powstrzymanie się od niegodnych działań.
W związku z presją wywieraną przez inne komitety na osoby, które udzieliły poparcia naszemu kandydatowi Jarosławowi Jaździkowi, oświadczamy, że nasz kandydat uzyskał zgodę na umieszczenie poparcia od wszystkich osób znajdujących się na ulotce wyborczej. Próby zmuszania tych osób do cofnięcia swojego poparcia uważamy za działanie w pełni niegodziwe.

Ponadto, w środę byliśmy świadkami wyciągania materiałów wyborczych naszego komitetu z furtek mieszkańców przez osobę roznoszącą ulotki innego kandydata.


Do ciszy wyborczej pozostało już tylko kilka godzin. Apelujemy do wszystkich o zdrowy rozsądek.MARECKIE STOWARZYSZENIE GOSPODARCZE

Galeria

zdjecie: 96962

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry