Mysie Harce na ferie:)

Małgorzata Rowicka Biblioteka

 14 lutego 2017    17:57

W drugi dzień ferii odbyły się pierwsze warsztaty literacko-plastyczne dla dzieci, które prowadziła animatorka z grupy Mysie Harce. Nasi goście wysłuchali opowieści szwedzkiej autorki Evy Susso z książeczki "Duch z butelki" wydawnictwa Zakamarki.

 

Pojawił się w niej duch cedrowych lasów, dwaj mali chłopcy, marzenia i tajemnice,a wszystko w tajemniczej scenerii odwiecznych , skandynawskich lasów. Nic dziwnego, że uczestnicy warsztatów, malując swoje butelki, najintensywniej poszukiwali kolorów zielonego i niebieskiego. No dobrze - gdzie niegdzie pojawiał się róż:) Wprowadzeni w klimat  muzyką Edwarda Griega (W grocie króla gór) malowali skupieni ducha lasu, tęczę, kwiatki i co tam komu w duszy grało. Zabawa była fantastyczna jak i prace, które można obejrzeć w dołączonej galerii.

Galeria

zdjecie: 97247
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry