Tablice upamiętniające szlak bojowy 85. Pułku Piechoty Strzelców Wileńskich w Markach.

Tomasz Paciorek StowarzyszenieMPS

 17 lutego 2017    21:27


Jedna z tablic informacyjnych znajdująca się w okolicach Parku Braci Briggsów od strony Al. Marsz. J. Piłsudskiego w Markach.

Szanowni Państwo,

zapraszamy do wysłuchania niezwykle ciekawej audycji poświęconej historii powstania nowych tablic informacyjnych w Markach opisujących Szlak Bojowy 85. Pułku Piechoty Strzelców Wileńskich. O przedsięwzięciu opowiadają Bogusława Sieroszewska i Zbigniew Paciorek ze Stowarzyszenia "MARKI-PUSTELNIK-STRUGA".


Zapraszamy do wysłuchania audycji. KLIKNIJ TUTAJ. Audycja nagrana w radio

Na zdjęciu od lewej: Bogusława Sieroszewska - wiceprezes Stow. "MPS", Alex - siostrzeniec p. Bogusławy, Zbigniew Paciorek - prezes Stow. "MPS".

Galeria

zdjecie: 97314
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
zdjecie

Tomasz Paciorek

Strzelec wyborowy Tireur Delite 2e REI Legion Etrangere Francaise.

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry