Pożegnanie ferii na Orliku przy Stawowej

START:    25 lutego 2017

Tadeusz Markiewicz

 21 lutego 2017    15:13

W najbliższą sobotę czeka na Was moc atrakcji. Zaczynamy o 13.00. Koniec ferii nie musi być smutny!

25 lutego - tej daty nie można przegapić. Tego dnia zapraszamy do odwiedzenia naszego kompleksu sportowego przy ul. Stawowej. Na zakończenie zimowych ferii - będzie się działo!

- Koniec zimowej kanikuły nie musi być smutny. Zapraszamy dzieci w każdym wieku wraz z rodzinami - mówi Jacek Orych, burmistrz Marek.

- Imprezę poprowadzi profesjonalny konferansjer, który zaangażuje wszystkich uczestników do wspólnej zabawy. W rytmach dobrej muzyki poprowadzi gry i konkursy o charakterze sportowo-rekreacyjnym - dodaje Damian Pacuszka, koordynator mareckich obiektów sportowych.

Zabawa zaczyna się o 13.00 i potrwa trzy godziny.

- Dla naszych uczestników przewidziane są nagrody niespodzianki! Dodatkową atrakcją będzie udział bajkowych postaci na łyżwach, które będą zachęcać uczestników do wspólnej zabawy oraz czynnego udziału w przygotowanych zabawach i konkursach - podkreśla Damian Pacuszka.

Organizatorzy przygotowali moc imprez sportowych - zarówno na lodowisku jak i boisku piłkarskim. Na Orliku będzie można sprawdzić swoje umiejętności piłkarskie. Zostanie tam ustawiona tzw. bramka celnościowa. Uczestnicy zabawy będą próbowali popisać się precyzją i trafić w specjalnie oznaczone cele.

- Gwarantujemy emocje i adrenalinę, jak podczas konkursu rzutów karnych w trakcie Mistrzostw Europy - mówi Jacek Orych.

Na lodowisku planowane są m.in.: ubieranie bałwana (z zamkniętymi oczami), drużynowe zbieranie bombek oraz wyścigi duetów "zakutych" w dyby.

Na uczestników czekają też wata cukrowa i prażona kukurydza - za darmo.

Serdecznie zapraszamy!

 

Galeria

zdjecie: 97465
zdjecie

Tadeusz Markiewicz

Zaręczony z samorządem, w poprzednim wcieleniu redaktor, wydawca, nieustająco marecki bloger

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry