Dzielni rycerze i piękne księżniczki!

Małgorzata Rowicka Biblioteka

 22 lutego 2017    14:28

Po raz trzeci już odbyły się warsztaty literacko-plastyczne mające na celu promocję czytelnictwa i pobudzenie wyobraźni dziecięcej.

Tym razem Wydawnictwo Zakamarki i pani Diana z "Mysich Harcy" zaprezentowali nam ksiażeczkę Christiny Björk pt.: "Księżniczki i smoki", wprowadzając nas w świat bajek i baśni o rycerzach, smokach i księżniczkach. Uczestnicy spotkania wykazali się dużą wiedzę i bardzo ochoczo opowiadali o znanych im bajkach i legendach, w których występują wyżej wymienieni bohaterowie.
Dzisiejszym zadaniem było wykonanie królewskich tiar i rycerskich tarcz, więc na koniec spotkania pożegnaliśmy dzielnych rycerzy i piękne księżniczki. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wczorajszego spotkania.

Galeria

zdjecie: 97508
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry