Uwaga! Wymiana wodomierzy

Tadeusz Markiewicz UMMarki Wodociąg

 28 lutego 2017    08:53

Od 6 marca ekipy Wodociągu Mareckiego będą obsługiwać mieszkańców ul. Brzozowej i Szczęśliwej.Miejska spółka, która zbudowała niemal od zera system wodno-kanalizacyjny, wdraża system radiowych wodomierzy.

"Często mieszkańcy pytają, kiedy przyjdzie ich kolej na wymianę, dlatego regularnie będziemy zamieszczać informacje na temat obszarów miasta, w których pracownicy działu eksploatacji instalują wodomierze z odczytem radiowym. Od 6 marca wymiana nastąpi w ulicach: Szczęśliwa i Brzozowa. Prosimy się nie martwić, bo jeśli nikogo nie będzie w domu, pracownicy zostawiają informacje z kontaktem.  Jeśli już dziś wiedzą Państwo, że nie będzie Was w tych godzinach, prosimy o kontakt - tel. kom. 608 345 546. Po zakończeniu prac na tych ulicach, poinformujemy Państwa na bieżąco o kolejnych odcinkach" - informuje Wodociąg Marecki.

Więcej informacji na temat zasad wrażania systemu w Markach TUTAJ

Galeria

zdjecie: 97667
zdjecie

Tadeusz Markiewicz

Zaręczony z samorządem, w poprzednim wcieleniu redaktor, wydawca, nieustająco marecki bloger

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry