III edycja mareckiego off road z okazji Dnia Kobiet za nami.

Tomasz Paciorek StowarzyszenieMPS

 8 marca 2017    11:19

Szanowni Państwo, 

w dniu 4 marca br. odbyła się III edycja mareckiego Off Road. Tym razem było to wydarzenie zorganizowane specjalnie dla Pań z okazji przypadającego na dzień 8 marca - Międzynarodowego Dnia Kobiet.

Zapraszamy do obejrzenia reportażu przygotowanego przez lokalną telewizję internetową Tubę Marek KLIKNIJ TUTAJzdjęć z wydarzenia KLIKNIJ TUTAJ oraz filmików KLIKNIJ TUTAJ.

Głównymi organizatorami przedsięwzięcia byli: Stowarzyszenie "MARKI-PUSTELNIK-STRUGA" oraz TOYOTA Marki.

Impreza była sfinansowana w całości ze środków organizatorów i sponsorów. II i III edycję mareckiego off road ubezpieczała Agencja Ubezpieczeniowa Ewa Rosa z Marek

Nagłośnienie oraz oprawę muzyczną zapewnił Łukasz Zambrowicz i Adam Kadaj z NEW TON Music art team

Dodatkowymi organizatorami i sponsorami byli: Ośrodek Szkolenia Kierowców DAREK - Dariusz Cmielewski, Restor FX - Jakub Matuszkiewicz, ARMAR - Artur Rytel Andrianik Stowarzyszenie Ośrodków Szkolenia Kierowców a także:

Adam Gerej

Monika Gerej

Renata Lipka

Maciej Szkudlarek

Krzysztof Banaś

oraz Radni Miasta Marki: Anna Grochowska i Tomasz Paciorek

Kolejna edycja mareckiego off road zaplanowana jest w czerwcu br. i będzie poświęcona dzieciom z okazji Dnia Dziecka. Już serdecznie zapraszamy!

Zdjęcie tytułowe: FotoBakino.

Galeria

zdjecie: 97845
fot. 1
fot. 2
fot. 3
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry