Co słychać w Chatce Puchatka ?

Anna Golińska PrzedszkoleChatkaPuchatka

 8 marca 2017    12:48

W ubiegły piątek przedszkolaki z Niepublicznego Przedszkola Nr4 Chatka Puchatka wybrały się na wycieczkę, do bardzo ciekawego miejsca , do Galerii Figur Stalowych.


Gallery of Steel Figures to niepowtarzalne miejsce na świecie, gdzie w jednym miejscu można spotkać rzeźby wykonane z elementów recyklingu metalowego. Figury metalowe inspirowane są postaciami z bajek, filmów Science Fiction, polityków, gwiazdami ze świata muzyki, najbardziej znanymi celebrytami, a także zwierzętami i światowymi hitami motoryzacji.
Gallery of Steel Figures w Pruszkowie bez wątpienia można nazwać jedyną w swoim rodzaju galerią sztuki współczesnej. Wystawa rzeźb stalowych, która tu spotykamy, to atrakcja unikalna nie tylko w skali Polski, ale także Europy i całego świata.


Polecamy Państwu bardzo serdecznie wizytę w Galerii Figur Stalowych

Pozdrawiam Serdecznie

Anna Golińska

Dyrektor Niepublicznego Przedszkola Nr4

Chatka Puchatka

Galeria

zdjecie: 97879
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
fot. 13
fot. 14
fot. 15

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry