IV Konkurs wiedzy o Unii Europejskiej dla Gimnazjalistów ?Markowianin, Polak, Europejczyk, czyli nie taka Unia straszna?? ? już

Arkadiusz Werelich Marki2020 PowiatWołomiński

 27 marca 2017    12:16

Wczoraj obchodziliśmy 60. rocznicę podpisania Traktatów Rzymskich ? to był początek Unii Europejskiej, której jesteśmy, jako Polska członkiem od 2004 roku.

Ten rok jest również wyjątkowy dla Miasto Marki, które dokładnie 50 lat temu, w 1967 roku uzyskało prawa miejskie.

Wpisując się w ww. rocznice stowarzyszenia Grupa Marki 2020 oraz Projekt Marki wspólnie zorganizują w maju IV Konkurs wiedzy o Unii Europejskiej dla Gimnazjalistów ?Markowianin, Polak, Europejczyk, czyli nie taka Unia straszna??, w którym główną nagrodą będzie wyjazd do Parlamentu Europejskiego do Brukseli ufundowany przez europosła Michał BoniKonkurs ogłoszony zostanie w przyszłym tygodniu. Już dziś zapraszamy szkoły do udziału.

Wydarzenie honorowym patronatem obiął Jacek Orych Burmistrz Miasta Marki
#EU60 #UE #Marki #MiastoMarki

https://m.facebook.com/story.php?

https://m.facebook.com/story.php?Galeria

zdjecie: 98611
zdjecie

Arkadiusz Werelich

Oddany lokalnym sprawom, samorządowiec, radny powiatu wołomińskiego, społecznik.

www.werelich.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry