Rusza IV Konkurs wiedzy o UE dla gimnazjalistów

START:    8 maja 2017

Paweł Pniewski Marki2020

 6 kwietnia 2017    23:26


Stowarzyszenia Grupa Marki 2020 i Projekt Marki zapraszają do udziału w IV Konkursie Wiedzy o Unii Europejskiej dla Gimnazjalistów "Markowianin, Polak, Europejczyk, czyli nie taka Unia straszna...". Nagrodą główną jest wyjazd do Brukseli zorganizowany przez patrona honorowego konkursu - posła do Parlamentu Europejskiego Michała Boniego.


Konkurs odbywa się we współpracy z Przedstawicielstwem Komisji Europejskiej w Polsce, Miastem Marki i Mareckim Ośrodkiem Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego. Patronat nad konkursem objął Jacek Orych Burmistrz Miasta Marki.


Informacje o konkursie znajdują się na stronie internetowej: https://markiue.wordpress.com


 

Galeria

zdjecie: 98965
fot. 1
zdjecie

Paweł Pniewski

Paweł Pniewski, zastępca Burmistrza Miasta Marki, prezes zarządu stowarzyszenia Grupa Marki 2020, członek Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego.
Społecznik, podróżnik, wielbiciel kultury kulinarnej.
Związany z mareckim samorządem od 2010 roku. Z portalem współpracuje od 2009 roku.

pniewski.wordpress.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry