Święcenie motocykli i rowerów u św. Izydora. Zapraszamy.

START:    7 maja 2017

Tomasz Paciorek StowarzyszenieMPS

 7 kwietnia 2017    19:26

Szanowni Państwo,

w dniu 7 maja 2017 r. o godz. 12:00 zapraszamy Państwa bardzo serdecznie do kościoła parafii Św. Izydora w Markach na uroczystą Mszę św. w intencji wszystkich uczestników II Międzynarodowego Motocyklowego Rajdu Warszawa - Monte Cassino oraz na uroczyste poświęcenie motocykli i rowerów.

Poświęcenia dokona sam ks. proboszcz Kazimierz Sztajerwald - wprost z jadącego motocykla, zaś po poświęceniu pojazdów zapraszamy serdecznie na łąkę koło plebanii na biesiadny poczęstunek - gorący żurek z chlebem własnej roboty.

 
Organizatorem i sponsorem uroczystości jest: Stowarzyszenie "MARKI-PUSTELNIK-STRUGA".

Galeria

zdjecie: 99020
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
fot. 13
fot. 14
fot. 15
fot. 16
fot. 17
fot. 18
fot. 19
fot. 20
fot. 21
fot. 22
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry