Referendum w Markach powinno odbyć się w możliwie najkrótszym czasie.

Arkadiusz Werelich PowiatWołomiński

 11 kwietnia 2017    12:37

Już dziś rozpoczynamy zbiórkę podpisów pod pismem do przewodniczącego Rady Miasta Marki - Pana Michała Jarocha o niezwłoczne przeprowadzenie w naszym mieście referendum gminnego, w którym zostanie zadane pytanie, czy mieszkańcy są za tym, żeby m.st. Warszawa jako metropolitalna jednostka samorządu terytorialnego, objęła Miasto Marki. Przeprowadzenie referendum z inicjatywy Mieszkańców znacząco wydłuży cały proces, dlatego zwracamy się, aby to mareccy radni w drodze stosownej uchwały Rady Miasta Marki doprowadzili do referendum. Czas nie jest tu naszym sprzymierzeńcem, dlatego powinno nam wszystkim zależeć, aby uchwała ta została podjęta już na najbliższej ? kwietniowej sesji. Osobiście liczę na to, że radni ponad wszelkimi podziałami będą za tym, aby to Mieszkańcy w drodze referendum wypowiedzieli się w tak ważnej dla wszystkich nas sprawie.

Tabelę do zbierania podpisów pobierzesz ? TU!

Jeśli będziecie Państwo dysponować wypełnionymi tabelami, to wielka prośba
o dostarczenie ich na dzisiejszą akcję. Zostaną dołączone do pisma.

Podczas dzisiejszej akcji #OświećPosłówPiS będzie możliwość osobistego złożenia swojego podpisu, do czego już dziś gorąco zachęcam.

Podpisy można również składać drogą online: http://www.petycje.pl/petycja/12436/wniosek_o_referendum_gminne_w_markach_ws._metropolii_warszawskiej.__.html

#MamyPrawoGłosu #NICoNASbezNAS #mareckieReferendum

Galeria

zdjecie: 99119
zdjecie

Arkadiusz Werelich

Oddany lokalnym sprawom, samorządowiec, radny powiatu wołomińskiego, społecznik.

www.werelich.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry