Nowy numer biuletynu Marki.pl

START:    15 maja 2017

Tadeusz Markiewicz UMMarki

 21 kwietnia 2017    09:12

Ściąga dla rodziców, garść informacji o inwestycjach, dużo kultury - zapraszamy do lektury!W siódmym numerze Marki.pl znajdziecie Państwo praktyczny poradnik dla rodziców, których pociechy wybierają się do przedszkola lub pierwszej klasy. Przeczytacie też o wspólnej inwestycji powiatu i miasta oraz o budowie nowych siłowni plenerowych, z których będzie można korzystać już na początku czerwca.

Zapraszamy też na DNI MAREK, z okazji 50-lecia nadania praw miejskich, które odbędą się 9,10,11 czerwca. Już w następnym numerze szczegółowy program imprez, zarezerwujcie koniecznie ten czas! Możecie przeczytać jaką metamorfozę drogową przechodzi Zieleniec i jak planujemy rozwiązać problem dróg gruntowych. Dla miłośników zdjęć - mareckie ulice nowej wiosennej odsłonie.

Zachęcamy także do zapoznania się z bardzo szeroką ofertą Mareckiego Ośrodka Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego, a także relacją z imprez i programów prowadzonych przez miasto.

Więcej TUTAJ

 

Galeria

zdjecie: 99380
zdjecie

Tadeusz Markiewicz

Zaręczony z samorządem, w poprzednim wcieleniu redaktor, wydawca, nieustająco marecki bloger

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry