Debata o ustawie metropolitalnej bez posła Sasina

Mikołaj Szczepanowski KurierMarecki PowiatWołomiński

 21 kwietnia 2017    16:35

W dniu 19 kwietnia, na sali gimnastycznej Zespołu Szkół nr 4 w Wołominie, odbyło się spotkanie ws. projektu ustawy metropolitarnej i likwidacji powiatu wołomińskiego. Wydarzenie, zorganizowane zostało przez starostę wołomińskiego Kazimierza Rakowskiego oraz burmistrz Wołomina Elżbietę Radwan, zgromadziło licznie grono mieszkańców oraz przedstawicieli samorządów. Zabrakło niestety jednego z autorów ustawy, Jacka Sasina - posła z naszego powiatu. 

W powiatowej debacie udział wzięli za to samorządowcy z Marek: Janusz Werczyński - przewodniczący Rady Powiatu Wołomińskiego, Jacek Orych - burmistrz Marek, Michał Jaroch - przewodniczący Rady Miasta Marki, Arkadiusz Werelich - radny powiatowy, a także Adam Kopczyński z Mazowieckiej Wspólnoty Samorządowej.

Obszerna relacja tekstowa z debaty dostępna jest tutaj: http://powiat-wolominski.pl/index.php?cmd=aktualnosci&opt=pokaz&id=2633

Zapraszam także do reportażu przygotowanego przez organizatorów:Dostępne jest też nagranie całości debaty: https://www.youtube.com/watch?v=-15D473ORnE

Galeria

zdjecie: 99437
zdjecie

Mikołaj Szczepanowski

Mikołaj Szczepanowski - współpracuje z portalem od 2006 roku

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry