XIV TYDZIEŃ BIBLIOTEK BIBLIOTEKA OCZYWIŚCIE

Małgorzata Rowicka Biblioteka

 5 maja 2017    14:39

9 MAJA  -  DZIEŃ CESARZA - Spotkanie autorskie z Wojciechem Cesarzem - współautorem cyklu książek dla dzieci "Pamiętnik grzecznego psa":
10:00 - HISTORIE PSÓW - BOHATERÓW - "Dzieci mają okazję poznać tajniki psiej psychologii, dowiedzieć się, w jaki sposób pies postrzega świat i co może sobie o nas myśleć :)  Uczestnicy spotkań świetnie się bawią odgadując psie emocje i ucząc się mowy ciała zwierząt. Zapraszamy dzieci do aktywnego udziału w dyskusji, a także do dzielenia się najciekawszymi historiami o zwierzętach i opowiadania o swoich pupilach".
12:00 - spotkanie proekologiczne pod hasłem "Zwierzę nie jest rzeczą". "W trakcie tych spotkań opowiadamy dzieciom, dlaczego bohaterami naszych książek są zwierzęta i w jaki sposób konstruujemy ich postaci. Rozmawiamy o postaciach zwierząt w naszej kulturze i o tym, czy wilk zawsze musi być zły, a lis chytry?".

Galeria

zdjecie: 99804
fot. 1

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry