Święcenie jednośladów u Izydora. Foto i videorelacja.

Tomasz Paciorek StowarzyszenieMPS

 9 maja 2017    14:54

Szanowni Państwo, w dniu 7.05.2016 r. w kościele parafii św. Izydora w Markach odbyło się poświęcenie motorów, rowerów i innych jednośladów, którymi poruszają się mieszkańcy naszego miasta. Poświęcenia jednośladów dokonał ks. proboszcz Kazimierz Sztajerwald wprost z jadącego motocykla.

  Na uroczystość przybyli również motocykliści, którzy już 12 maja br. wyruszą w trasę II Międzynarodowego Motocyklowego Rajdu Warszawa - Monte Cassino. Szczegóły na temat samego Rajdu można znaleźć na stronie www.rajdmontecassino.pl

  Po poświęceniu pojazdów organizator, Stowarzyszenie "MARKI-PUSTELNIK-STRUGA", przygotował dla zebranych poczęstunek - gorący żurek wraz z chlebem własnej roboty.

Zadowolone były również i dzieci.

Zapraszamy Państwa do obejrzenia foto i videorelacji z wydarzenia.

1. Święcenie motocykli przez ks. proboszcza Kazimierza Sztajerwalda wprost z jadącego motocykla KLIKNIJ TUTAJ

2. "Palenie gumy" przez komandora Rajdu - Dariusza Chmielewskiego KLIKNIJ TUTAJ

3. Wywiad z Dariuszem Chmielewskim - komandorem Rajdu, Krzysztofem Banasiem - wicekomandorem Rajdu, Arturem Rytel-Andrianikiem - kwatermistrzem Rajdu, przeprowadzony przez lokalną telewizję internetową Tubę Marek oraz fotorelacja Tuby KLIKNIJ TUTAJ

Galeria

zdjecie: 99822
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
fot. 13
fot. 14
fot. 15
fot. 16
fot. 17
fot. 18
fot. 19
fot. 20
fot. 21
fot. 22
fot. 23
fot. 24
fot. 25
fot. 26
fot. 27
fot. 28
fot. 29
fot. 30
fot. 31
fot. 32
fot. 33
fot. 34
fot. 35
fot. 36
fot. 37
fot. 38
fot. 39
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry