Kolacja dla darczyńcy. Relacja Tuby Marek.

Tomasz Paciorek StowarzyszenieMPS

 26 października 2017    22:12

Szanowni Państwo, tuż po przedstawieniu pt.: "Kolacja dla darczyńcy", które zostało przygotowane przez aktorów amatorów ze Stowarzyszenia "MARKI-PUSTELNIK-STRUGA" z okazji 100-lecia parafii pw. św. Izydora Oracza w Markach, lokalna telewizja internetowa TUBA MAREK przeprowadziła wywiad z głównymi odtwórcami ról postaci historycznych.

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie do obejrzenia relacji. Aby obejrzeć film

KLIKNIJ TUTAJ

Jednocześnie dziękujemy dziennikarzom Tuby Marek za przygotowanie materiału i zaangażowanie w propagowanie historii naszego miasta.

Galeria

zdjecie: 104939
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry