IV Karnawałowy Bal Markowiaka.

Tomasz Paciorek StowarzyszenieMPS

 7 stycznia 2018    17:02

Szanowni Państwo,

Stowarzyszenie "MARKI-PUSTELNIK-STRUGA" zaprasza serdecznie na IV Bal Markowiaka w dn. 27 stycznia 2018 r. od godz. 20:00 do białego rana. Gdzie? "Osada Augustów", ul. Zdziarska 66, Warszawa-Białołęka -na Grodzisku (jadąc do końca ul. Bandurskiego ok. 2 km. za cmentarzem). Zapewniamy dania gorące i zimne, przekąski, wiejski stół oraz napoje. Alkohol we własnym zakresie. Dobrą zabawę gwarantuje DJ SIUPA - Mariusz Sobolewski Koszt: 170 zł od osoby. Więcej informacji i rezerwacja:

Robert Mielczarek. Tel. 510 020 444

Uwaga, ostatnie miejsca!!!

Galeria

zdjecie: 107112
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry