Rower miejski - pomóż nam wybrać lokalizację

START:    15 lutego 2018

Paweł Pniewski UMMarki

 31 stycznia 2018    13:13

MarkiWłączsie! - tym razem do konsultacji w sprawie stacji dla jednośladów.

Przygotowujemy się do wdrożenia systemu roweru miejskiego. Część z Państwa na pewno zna jego zasady - wypożyczamy rower w jednym miejscu, pokonujemy wybrany odcinek drogi i zostawiamy jednoślad w innej stacji. Nasze założenie jest takie, że rower na służyć przede wszystkim celom komunikacyjnym - w codziennej drodze do pracy, szkoły czy na zakupy. Przy okazji osiągniemy też efekt ekologiczny - zmniejszymy ilość spalin samochodowych. Chcemy być mądrzejsi Państwa wiedzą. Zapraszamy do konsultacji, dotyczących lokalizacji przyszłych stacji systemu. Napiszcie, gdzie Waszym zdaniem ulokować poszczególne punkty, by stanowiły spójny system. Skorzystamy z pośrednictwa formularza elektronicznego zamieszczonego pod adresem www.rower.marki.pl - w konsultacjach można brać udział od 31 stycznia do 14 lutego 2018 roku. Nie zbieramy przy tym żadnych danych osobowych - liczą się tylko i wyłącznie pomysły.

Wystarczy wpisać skrzyżowanie dwóch ulic, plac, skwer czy duże osiedla wielorodzinne. Każda lokalizacja zostanie zweryfikowana pod względem dostępności publicznej (możliwość przesiadki do autobusu), stanu własności nieruchomości i możliwości technicznych. Po konsultacjach przeprowadzimy analizę Państwa opinii i na tej podstawie powstaną założenia systemu. O ich wynikach będziemy informować na stronie www.marki.pl, a także za pośrednictwem mediów społecznościowych.

wejdź na www.rower.marki.pl  i WYPEŁNIJ FORMULARZ

Galeria

zdjecie: 107806
fot. 1
zdjecie

Paweł Pniewski

Paweł Pniewski, przewodniczący Rady Miasta Marki, prezes zarządu stowarzyszenia Grupa Marki 2020, członek Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego.
Społecznik, podróżnik, wielbiciel kultury kulinarnej.
Związany z mareckim samorządem od 2010 roku. Z portalem współpracuje od 2009 roku.

pniewski.wordpress.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry