TAK dla Obwodnicy MAREK - 30 sierpnia

Jacek Orych ObwodnicaMarek

 24 sierpnia 2009    11:08

Przygotowaliśmy precyzyjny plan akcji pod nazwą ?Tak dla obwodnicy Marek". W niedzielę wzdłuż zachodniej strony Alei Piłsudskiego zostaną ustawione cztery różne transparenty. Ich lektura jest logiczną całością - liczymy, że po przeczytaniu treści bannerów kierowcy będą skłonni do poparcia naszej akcji. Sercem akcji (i tu też będzie znajdować się ostatni transparent) jest teren przy fabryce Komandor - Aleja Piłsudskiego 121 C. To tutaj między 16.00 a 20.00 w specjalnym namiocie zbieramy Wasze podpisy, to tutaj będziemy wręczać kierowcom ulotkę z prośbą o poparcie naszej petycji w internecie. Dodatkowo wręczymy im cukierka na osłodę, że muszą stać w korku na Piłsudskiego. W końcu są naszymi sojusznikami w tej ważnej sprawie.

Przygotowaliśmy też dla Was dodatkowe atrakcje. Uwaga - to nie żart - będziecie mogli zrobić sobie zdjęcie w samochodzie, który pierwszy przejedzie obwodnicą Marek. Będziecie też mogli zobaczyć, jak się udziela pierwszej pomocy. Jeśli przyjdziecie całą rodziną, Wasze dzieci mogą wziąć udział w konkursie plastycznym. Jak dobrze pójdzie, na chętnych będzie czekać wata cukrowa. To jest jedna z dwóch rzeczy, której dziś nie możemy Wam zagwarantować. Drugą jest dobra pogoda. My - bez względu na wszystko - tam będziemy.

Musimy poruszyć kilka kwestii związanych z bezpieczeństwem akcji. Prosimy tych wszystkich, którzy mają odblaskowe koszulki (takie jak nasze) -  załóżcie je 30 sierpnia. Po pierwsze będziemy lepiej widoczni jako duża grupa, po drugie - będziemy bezpieczniejsi. Jeszcze raz przypominamy, że tego dnia nie blokujemy dróg. Osoby, które zdecydują się na taki krok, będą stanowczo proszone o opuszczenie naszego spotkania. Cukierki i ulotki będą rozdawać wyłącznie wybrane osoby. Nawet one nie będą wchodzić na jezdnię. Dla zachowania bezpieczeństwa, teren przy Komandorze będzie odgrodzony widocznymi taśmami. Prosimy o zachowanie szczególnej kontroli nad dziećmi. Nie musimy chyba dodawać, że w trakcje naszego spotkania zakazane jest przynoszenie i spożywanie alkoholu. Poprosiliśmy komendanta Soleckiego, aby policja zabezpieczała nasza akcję.

Do zobaczenia 30 sierpnia!

Chcemy by informacja dotarła do jak największej liczby naszych mieszkańców. Na Al. Piłsudskiego pojawiły się plakaty informacyjne o spotkaniu. Nie ukrywamy, że liczymy na WASZĄ pomoc. Pobierzcie plik z plakatem, wydrukujcie w kilku kopiach a później rozwieście w okolicy Waszych domów, na słupach, poproście właściciela najbliższego sklepu. Przyjęliśmy zasadę, że nie przyklejamy informacji na wiatach przystanków autobusowych .

Plik w formacie A3 z możliwością wydruku A4.  POBIERZ TU

Grupa Marki 2020

www.ObwodnicaMarek.pl

Galeria

fot. 1
zdjecie

Jacek Orych

Rocznik 78
2006-2014 Radny Miasta Marki
od 2014 roku Burmistrz Miasta Marki

https//www.facebook.com/BurmistrzMarek

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry