8 września 2009    22:55Chciałbym przeprosić Pana Grzegorza Miechowicza, vice prezesa Marcovii Marki i Jego Syna za dopuszczenie do naruszenia Ich dóbr osobistych w opublikowanym przeze mnie liście otwartym Rodziców piłkarskich roczników 98. i 99 Marcovii Marki.
Dziękuję jednocześnie, że Prezes Miechowicz nie wstąpił na drogę postępowania sądowego, tylko po rozmowie telefonicznej uzgodniliśmy, że odstąpi od tej niej pod warunkiem skasowania listu ze strony marcovia.yoyo.pl i marki.net.pl oraz wystosowaniu przeprosin.

Chciałbym jednoznacznie podkreślić, że z chęcią opublikuję każdy list Rodziców rocznika 99. i 98., który nie będzie naruszał dóbr osobistych osób trzecich. Chciałbym również podkreślić, że w sporze na linii Zarząd - Rodzice rozumiem i popieram argumenty Rodziców.

Pragnę przeprosić również tych, którzy się na mnie zawiedli, zaznaczam jednak, że moje zdanie nt. Zarządu Marcovii Marki nie ulega zmianie, mimo wystosowania powyższych przeprosin.

Paweł Jaczewski

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry