Ekspres Wyborczy KWW Burmistrza Jacka Orycha

START:    21 października 2018

Paweł Pniewski MSG Wybory

 10 października 2018    06:44

TAK, zmieniamy Marki!

Jesteśmy jak lokomotywa, która ruszyła ze stacji i nabiera prędkości. Znaleźliśmy się na właściwym torze, ale to od Państwa zależy, czy nadal na nim będziemy i z jaką prędkością pojedziemy dalej.

Prezentujemy Państwu Ekspres Wyborczy Komitetu Wyborczego Wyborców Burmistrza Jacka Orycha. Znajdą w nim Państwo prezentację naszych kandydatów do Rady Miasta Marki, program naszego komitetu wyborczego, rozliczenie naszych obietnic sprzed 4 lat oraz głosy poparcia znanych i cenionych postaci wspierających naszego kandydata na burmistrza - Jacka Orycha.

Zapraszamy do lektury.

POBIERZ EKSPRES WYBORCZY

 

Galeria

zdjecie: 115589
fot. 1
zdjecie

Paweł Pniewski

Paweł Pniewski, przewodniczący Rady Miasta Marki, prezes zarządu stowarzyszenia Grupa Marki 2020, członek Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego.
Społecznik, podróżnik, wielbiciel kultury kulinarnej.
Związany z mareckim samorządem od 2010 roku. Z portalem współpracuje od 2009 roku.

pniewski.wordpress.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry