Dziękujemy - Łączą nas Marki!

Mikołaj Szczepanowski

 24 października 2018    07:00

Dziękujemy wszystkim mieszkańcom Marek za liczny udział w tegorocznych wyborach samorządowych. Ponad 12,7 tysiąca markowianek i markowian odwiedziło w ostatnią niedziele wyborcze lokale. Świadczy to o dużym zainteresowaniu i zaangażowaniu mieszkańców w miejskie sprawy.


Ponad 3000 osób zaufało kandydatom Mazowieckiej Wspólnoty Samorządowej. To dla nas ogromny zaszczyt i zobowiązanie do sumiennej pracy w Radzie Miasta. Radnymi z Komitetu Wyborczego MWS zostali Michał Piwko (okręg nr 1), Tomasz Paciorek (okręg nr 2), Jacek Domaszczyński (okręg nr 3) oraz Mikołaj Szczepanowski (okręg nr 4). Razem z całą drużyną MWS dziękujemy za Państwa poparcie!

Podziękowania za rywalizację w kampanii wyborczej kierujemy także do kontrkandydatów z innych komitetów. Na ręce nowych radnych składamy serdeczne gratulacje!  Mimo, że przez ostatnie tygodnie konkurowaliśmy wierzymy, że nic nie stoi na przeszkodzie, żebyśmy wspólnie pracowali na rzecz Marek!

Pragniemy także pogratulować naszym radnym powiatowym: Marii Krzyżanowskiej, Januszowi Werczyńskiemy, Arkadiuszowi Werelichowi i Radosławowi Decowi!

Gratulujemy również wygranej burmistrzowi Jackowi Orychowi!

Galeria

zdjecie: 116252
fot. 1
zdjecie

Mikołaj Szczepanowski

Mikołaj Szczepanowski - współpracuje z portalem od 2006 roku

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry