Święcenie motocykli, rowerów i innych jednośladów w kościele św. Andrzeja Boboli w Strudze. Zapraszamy!

START:    5 maja 2019

Tomasz Paciorek StowarzyszenieMPS

 21 kwietnia 2019    20:01

Szanowni Państwo, zapraszamy Państwa bardzo serdecznie w dniu 5 maja 2019 r. (niedziela) do kościoła parafii św. Andrzeja Boboli przy al. Marsz. J. Piłsudskiego 248/252 w Markach-Strudze na uroczyste poświęcenie motocykli, skuterów, rowerów i innych pojazdów  jednośladowych.

Będzie to swego rodzaju rozpoczęcie sezonu motocyklowego i rowerowego oraz prośba o szczęśliwe uczestnictwo w ruchu drogowym.

Uroczysta Msza św. rozpocznie się o godz. 11:30. Bezpośrednio po Mszy św. zgromadzone wokół kościoła na Strudze pojazdy poświęci sam ks. Proboszcz Adam Żurad, jadąc jako pasażer na jednym z motocykli.

Organizatorem uroczystości jest parafia św. Andrzeja Boboli w Markach - Strudze oraz Sekcja Motocyklowa Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Zapraszamy bardzo serdecznie wszystkich cyklistów.

Filmik z ubiegłorocznego święcenia KLIKNIJ TUTAJ i zdjęcia KLIKNIJ TUTAJ

Galeria

zdjecie: 121079
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry