21.10.2009 - posiedzenie Komisji Zdrowia

Krystyna Siennicka RadaMiastaMarki

 15 października 2009    19:15

Przewodniczący komisji, radny Jacek Orych, w toku wymiany poglądów wywołanej przez p. Marka Świerczyńskiego, złożył publicznie obietnicę, że na następnym posiedzeniu komisji zaproponuje do porządku obrad temat walki ze szkodnikami kasztanowców.

Miło mi poinformować, że przewodniczący słowa dotrzymał. Punkt 6 proponowanego porządku brzmi: Walka ze szkodnikami kasztanowca - stan obecny, skuteczność działań, zapoznanie się z alternatywnymi metodami.

Z wymianą poglądów w "temacie" można zapoznać się w komentarzach do wpisu pod adresem:http://www.marki.net.pl/35-komisja-zdrowia-z-nagrania-12155

Pozostałe punkty porządku obrad:
4. Stan bezpieczeństwa przeciwpożarowego w Markach (ze szczególnym uwzględnieniem obiektów publicznych) - spotkanie z Komendantem Państwowej Straży Pożarnej w Wołominie.
5. Budowa komisariatu Policji, zapoznanie się ze stanem obecnym.

Zapowiadają się ciekawe w treści obrady.

Posiedzenie Komisji Zdrowia, Bezpieczeństwa Publicznego i Ochrony Środowiska odbędzie się 21 października 2009 roku o godzinie 13.00 w sali obrad Urzędu Miasta Marki.

Krystyna Siennicka

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry