Wakacyjne wydarzenia, inwestycje, wywiad... nowy biuletyn Marki.pl

Tadeusz Markiewicz UMMarki

 23 maja 2023    14:21

Przed nami gorące miesiące – dosłownie i w przenośni. Na początku czerwca zapraszamy na Dni Marek. W najnowszym numerze naszego biuletynu informacyjnego przedstawiamy sylwetki wykonawców, którzy pojawią się na stadionie Marcovii oraz w Parku Briggsów.

Trzy tygodnie później rozpoczną się wakacje – w naszym mieście na pewno nie będą nudne. Na mieszkańców będą czekać weekendowe wydarzenia w Parku Wolontariuszy, potańcówka, zlot foodtrucków, seanse kina letniego (uwaga – będzie głosowanie na wybór filmów rodzinnych) oraz wydarzenia sportowe.

Tradycyjnie mamy również sporo informacji o inwestycjach: zdobytych dofinansowaniach na budowę żłobka i ulicy Wilczej, przetargu na budowę nakładek, wymianie wiat przystankowych i powtarzanych postępowaniach na budowę ul. Ząbkowskiej.

Rozmawiamy też z panią Jolantą Zawadzką, która pracowała w naszym ratuszu 40 lat. Zna ją wielu markowian, gdyż trzem pokoleniom mieszkańców udzielała ślubów. Od niedawna jest emerytką, ale intuicja nam podpowiada, że nadal będzie aktywną kobietą. Niedawna została uhonorowana medalem Pro Masovia.

W tym tygodniu rozpoczynamy dystrybucję biuletynu. Będzie on dostępny m.in. w ratuszu, Mareckim Ośrodku Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego, Mareckim Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym, CAF3, OPS i bibliotece. Zapraszamy do lektury!

Galeria

zdjecie: 131435
zdjecie

Tadeusz Markiewicz

Zaręczony z samorządem, w poprzednim wcieleniu redaktor, wydawca, nieustająco marecki bloger

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry