Poświęcenie motocykli, rowerów i innych jednośladów. 4.06.2023 r. Zapraszamy!

START:    4 czerwca 2023    12:15 Kościół par. Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła ul. Ząbkowska, Marki.

Tomasz Paciorek StowarzyszenieMPS

 30 maja 2023    22:50

W imieniu członków i sympatyków Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga zapraszamy bardzo serdecznie mieszkańców Marek na poświęcenie motocykli, skuterów, rowerów i innych pojazdów jednośladowych.

Będzie to swego rodzaju rozpoczęcie sezonu motocyklowego i rowerowego oraz prośba o szczęśliwe uczestnictwo w ruchu drogowym.

Uroczysta Msza św. rozpocznie się 4.06.2023 r. (niedziela) o godz. 12:15 w kościele parafii Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła przy ul. Ząbkowskiej w Markach. Bezpośrednio po Mszy św. zgromadzone wokół kościoła pojazdy poświęci sam ks. Proboszcz Dariusz Gugała.

Po uroczystości zapraszamy na paradę ulicami miasta oraz na poczęstunek, który odbędzie się w siedzibie Klubu Motocyklowego Mad Moose FG Chapter Marki przy ul. Legionowej 1b. Dodatkowo dla każdego uczestnika przewidujemy pamiątkowy, poświęcony wcześniej, medalik w formie breloczku z postacią Św. Krzysztofa – patrona kierowców. Jeszcze raz serdecznie zapraszamy w dniu 4.06.2023 r. (niedziela) o godz. 12:15.

Organizatorem uroczystości i sponsorem jest Sekcja Motocyklowa Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga oraz Klub Motocyklowy Mad Moose FG Chapter Marki. Zapraszamy!

Link do zeszłorocznej edycji kliknij TUTAJ

Galeria

zdjecie: 131444
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry